0
0,00 zł

O nas

Sklep outletowy jest częścią salonu meblowego "U Holendra" znajdującego się w Zabrzu, znanego w regionie pod nazwą Superkomis. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obrotu asortymentem meblowym o czym świadczy to, iż jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży meblarskiej.

Ponadto jesteśmy jednym z największych salonów mebli nowych. Dysponujemy wieloma atrakcyjnymi, współczesnymi meblami o przystępnych cenach, które z pewnością przeznaczone są dla wielu kieszeni. Zajmujemy się również całoroczną wyprzedażą nowych firmowych mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodu, takich jak lampy, dywany, ozdoby, donice fontanny, posążki.

Sekretem naszej renomy są nowe meble ściągnięte wprost od producentów lub importerów. Ceny takich produktów są tańsze nawet o 70% od mebli w innych salonach meblowych.

Dzięki sprawnemu poruszaniu się w branży oraz wszechstronności jesteśmy również producentem a zarazem projektantem prawdopodobnie najtańszych mebli kuchennych na rynku - opatrzonych marką Kuchnie Gold.

Ponadto klient może obejrzeć dużą część oferty salonu w internecie.
Prowadzimy sprzedaż stacjonarną jak również internetową(w tym aukcyjną) na terenie całego kraju. Z każdym dniem rozwijamy naszą działalność i poszerzamy asortyment ku zadowoleniu naszych klientów.

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą.

Dane do przelewu
84 1050 1298 1000 0092 2108 4891
F.H.U U Holendra Bartosz Komar
ul. Hagera 12A
Zabrze 41-800


Informacje

Twoje konto

Zakupy na raty

Menu