Informujemy- Nasz Sklep Jest Otwarty Zgodnie Z Zasadami Reżimu Sanitarnego. Poniedziałek - Piątek -10:00 -19:00. Sobota - 10:00 -17:00
0
0,00 zł

Meble BRW (Black Red White) - wyprzedaż

sortuj: pomieszczenia liczba na stronie:

Chcąc gustownie urządzić swoje mieszkanie, warto zapoznać się z naszym asortymentem. Jako outlet BRW posiadamy różnego rodzaju meble pochodzące od tego producenta. Są to np. stoły lub łóżka. Wśród naszych produktów można znaleźć, między innymi, wykonane ze skóry ekologicznej Łóżko Anouk, które doskonale prezentuje się w sypialniach urządzonych w praktycznie każdym stylu. Dzięki niemu można zapewnić sobie niezwykle estetyczny element wyposażenia wnętrza oraz wygodną przestrzeń do spania.

Produkty oferowane przez nasz outlet BRW to także meble, takie jak Sofa Uno, która doskonale prezentuje się np. w salonie. Dzięki funkcji spania, bardzo dobrze sprawdza się się w mieszkaniach, w których salon pełni również funkcję sypialni. W większych domach może służyć np. jako łóżko dla gości.

W naszym asortymencie dostępne są także stoły oraz pufy, które mogą stanowić wygodne podparcie dla nóg lub siedzisko. Osoby, które lubią rozsiąść się wygodnie, z pewnością docenią nasze fotele z wypełnieniem ze sprężyny falistej oraz pianki, obiciem ze skóry i drewnianymi stopkami.

Informacje

Twoje konto

Zakupy na raty

Menu